СторінкиГоловна

Сайт www.kivi-x.if.ua версії 2011 року.

Оскільки головна сторінка є, так би мовити, обличчям сайту то ми коротко на ній викладемо інформацію про те, що ви зможете на ньому знайти.

Отже, якщо вас цікавить все нове і свіженьке, тоді загляньте в новини сайту. Там ви завжди знайдете інформацію про всі обновлення. Для більшої наочності структури сайту і швидкого переходу до певних рубрик скористуйтесь картою сайту.

Ви можете знайти також досить багато різних програм та інших розробок, як нашої компанії, так і проектів надісланих нам відвідувачами, а також ви маєте змогу додати і свої роботи.

Як бачите, ми раді співпраці з вами і завжди готові до плідної роботи з відвідувачами щодо наповнення сайту, впровадження нових рубрик з подальшим їх веденням саме вами.

Звичайно ж ми не забули і про відпочинок. На нашому сайті ви зможете знайти багато ігор, більшістю з яких насолоджуватиметесь в онлайні. Якщо ж ви в душі лірик, романтик, чи просто людина, що любить художню літературу, тоді наша літературна сторінка прийдеться вам до смаку. Крім цього - колекції картинок та багато-багато сюрпризів не заставлять вас сумувати.

Є також сторінка і для веб майстрів, на якій ви зможете знайти шаблони сайтів, різноманітні скрипти та ще дещо. Або ж, якщо вам просто потрібний власний сайт - замовте його виготовлення в нас.

Всі свої відгуки про враження від даного сайту залиште в нашій книзі для гостей.

Також ви можете завітати на наш форум, де обговорюється інформація викладена на нашому сайті, а також взяти участь у обговорені вже існуючої теми заданої відвідувачами, або ж задати нову тему, яка вас цікавить і отримати поради та відповіді від інших користувачів.Search:
Pages: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5]
[id](1) [ig](2) [il](2) [in](10) [is](2) [iv](1)

 1. investfondspb.ru
  Inwesticii i Biznes w internete

 2. inet.neskli.com
  Izobrajhenie i Zwuk w Java | ProGramirowanie na djhawa.

 3. innovt.com
  Skachat besplatnye proGrammy, so wseGo mira.

 4. infofo.net
  Kadrowoe aGentstwo "Professija" predostawljaet kachestwennye usluGi poiska i podbora kwalificirowannoGo personala dlja raboty po Gorodam Ukrainy.

 5. info.dn.ua
  Іnformacіinii portal Donechchini.

 6. informatuka.info
  Kurs lekcіi z disciplіni Osnowi іnformacіinix texnoloGіi.

 7. incognitox.com
  Kompanija "Klaim". Mobilnye, portatiwnye, napolnye, perenosnye kondicionery. Split-sistemy. roku.

 8. inf.morenoysastresl.com
  Internet bloG na temu: Texnika dlja doma, serwis i remont texniki.

 9. infofinance.su
  Luchszie predlojhenija po nedwijhimosti Rossii i stran SNG.

 10. infomed.su
  Mebel na zakaz (kuxni, szkafy kupe, prixojhie, spalni, detskaja mebel).